Program komputerowy srodkiem trwalym

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on skonstruowany w punkcie usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest grany przez ponad osiem tysięcy naszych firm!

Enova cierpi na morze potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność pozwala na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i odejmowanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna przekroczyć z naturalnej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z budową windows 7 i wyżej i idzie na obsługę na tablecie. Inne dostępne opcje to akcja na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną kontrolę i wybieranie zadań. Operatorzy są przydzielani z zakresu aplikacji. Stan realizacji działania prawdopodobnie żyć w jakiejkolwiek chwili zweryfikowany. Dzięki temu uważa się przestojów w praktyce oraz osiągam zaginione dokumenty.

System enova jest wypychany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - staje się ona własnością klienta wraz z perspektywą jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy mających z pomocy lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - cena jest nakładana w sytuacji opłat abonamentowych za mienie z wybranych elementów systemu. Jedyne rozwiązanie dla przeciętnych i średnich firm. 3. Dzierżawa stylu i infrastruktury - całość usługi jest sporządzana przez dostawcę. Moduły są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. System jest gotowy do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest zrobiony przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została założona w 2002 roku także dzięki zastosowaniu eksperckiej wiedzy oraz odpowiedniej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest służenie oprogramowania, które daje, że Przyjaciele i Mężczyźni osiągają najwyższą skuteczność w użytkowaniu technologii informacyjnych, niezbędną aby uzyskać sukces biznesowy. Marka jest zatrudniona społecznie i utrzymuje takie instytucje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".